KURS OBSŁUGI DRONA YUNEEC TYPHOON H520


Drony marki Yuneec stają się obecnie coraz bardziej popularne. Dzięki wysokiej jakości wykonania, niskich kosztach i dużej niezawodności modelu H520, wybiera go coraz więcej polskich użytkowników. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, nasza firma oferuje szkolenia z ich obsługi. Kurs umożliwia natychmiastowe wdrożenie sprzętu do pracy i pomaga w pełni wykorzystywać jego możliwości.

Niniejszym oferujemy szkolenia jednodniowe z zakresu podstaw obsługi, eksploatacji i lotów Yuneec Typhoon H520. Program kursu podstawowego przygotowany przez PRODRON obejmuje następujące moduły:


Moduł 1 - wprowadzenie.
Moduł 2 - pierwsze użycie i uruchomienie oraz podstawy obsługi naziemnej systemu H520.
Moduł 3 - podstawowe zasady poprawnego użytkowania (parametry techniczne, możliwości, skrajne warunki, podstawowe przepisy i ograniczenia).
Moduł 4 - przygotowanie do lotu.
Moduł 5 - podstawy wykonywanie lotów i podstawowe manewry.
Moduł 6 - podstawy planowania lotów automatycznych.
Moduł 7 - podstawy wykonywania lotów automatycznych do różnych zastosowań.

Image

Podczas szkolenia kursant samodzielnie wykonuje kolejne ćwiczenia i loty nastepujące po omówieniu, instruktażu, wskazówkach i pod okiem instruktora. Szkolenia w ProDron prowadzone są przez doświadczonych instruktorów w trybie indywidualnym 1:1 lub w małych grupach.

W wyniku szkolenia kursant otrzymuje wiedzę i umiejętności, które umożliwiają natychmiastowe wdrożenie sprzętu do pracy i pomagają w pełni wykorzystywać jego możliwości. Na życzenie wystawiamy również certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia oraz pozyskanie niezbędnych umiejętności do obsługi Yuneec Typhoon H520.

 

ZAPYTAJ NAS O SZCZEGÓŁY SZKOLENIA Z OBSŁUGI YUNEEC H520: