Pomagamy profesjonalistom
korzystać z DRONÓW i automatyzacji

Co możemy dla Ciebie zrobić

  • Dostarczamy innowacyjne technologie, które pomagają zespołom pozyskiwać informacje, ulepszać procesy i osiągać ich cele.
  • Dobieramy kompletne rozwiązania oparte o urządzenia automatyczne obejmujące sprzęt, integracje, oprogramowanie, moc obliczeniową, szkolenia, kwestie prawne, ubezpieczenie i finansowanie.
  • Prowadzimy konsultacje, wykłady, warsztaty oraz szkolenia dla przedstawicieli organizacji, firm oraz uczelni.
  • Pomagamy zweryfikować, czy wdrożenie drona będzie właściwą decyzją.
  • Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.
Naszą misją przewodnią jest pomagać naszym klientom osiągać rezultaty wdrażając roboty latające i systemy automatyzacjiefekty współpracy z nami to przykładowo: mniejszy stres, wyższe bezpieczeństwo ludzi i mienia, oszczędności czasu, obniżenie kosztów, zwiększenie zysków, eliminacja wąskich gardeł i frustrujących czynności, zdobycie przewag konkurencyjnych, redukcja śladu węglowego, wspieranie polskich rozwiązań

Współpraca z nami to

Skuteczność

Ponad 600 zadowolonych klientów (zobacz przykładowe realizacje w portfolio)

Opłacalność i dobra inwestycja

Interesują nas rezultaty naszych klientów, pomagamy wyznaczać i osiągać zwrot z inwestycji wdrożenia nowej technologii

Przewaga doświadczenia

Zajmujemy się tematyką dronów od 2010 roku, jako jedni z pierwszych na polskim i światowym rynku profesjonalnym (zobacz naszą historię)

Wszystko w jednym miejscu

Dostęp do sprawdzonego sprzętu, oprogramowania, szkoleń, wsparcia i skumulowanej wiedzy w każdym aspekcie zastosowania dronów

Najlepszy wybór

Bezustannie monitorujemy rynek, testujemy nowe rozwiązania i dobieramy optymalne

Zaufały nam takie firmy jak

Otrzymaliśmy takie nagrody jak

Innowator Śląska 2015

Dobry Wzór 2017 (wzornictwo przemysłowe)

Forbes 30 under 30 in European Industry (2018)

Nasze marki i rozwiązania

Image
Image
Image
Image
Image

I WIELE INNYCH...

Jako prodron.pl oferujemy rozwiązania sprawdzone przez polskich użytkowników, które już dostarczyły im sukcesów - sprzęt, oprogramowanie, usługi.

Jesteśmy niezależnym dostawcą i integratorem rozwiązań. W zależności od potrzeb naszych klientów dobieramy spośród marek własnych, a także rozwiązań DJI, Yuneec, Parrot, Flyability, Micasense, Flir, UgCS, Pix4D, Agisoft, wybranych bezzałogowych samolotów typu VTOL (Vertical Take Off and Landing), a także wielu innych producentów, których rozwiązania pomagają naszym klientom osiągać więcej.

Działamy na terenie całej Europy. Najczęściej w obrębie województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego, ale nie tylko. Gliwice, Katowice, Bielsko Biała, Jastrzębie Zdrój, Żory, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Myszków, Częstochowa, Opole, Wrocław, Elbląg, Lublin to tylko niektóre miasta, do których dostarczamy systemy wraz z uruchomieniem, szkoleniem, asystą i wsparciem technicznym.